Dedikimi i Arilenës për babain e ndjerë

By

Arilena Ara, platformat sociale i shfrytëzon kryesisht për punë profesionale.

Mirëpo, si rrallëherë sot ka bërë një dedikim personal.

Babai i ndjerë i artistes kishte lindur me 5 maj, e për këtë arsye Ara ka postuar një imazh ku shkruhet: “Kurrë nuk do të ndahem nga ti babi dhe të dua shumë”, e teksa në përshkrim të sak ka shtuar: “Urime ditëlindjen në Parajsë babi”.

Arilena babait të saj para disa vitesh i kishte dedikuar dhe këngë që titullohet “Vegim”./Prive.al

View this post on Instagram

Happy birthday in heaven Dad! 🖤

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Artikuj të ngjashëm