A e ndryshoi Ledrin publikimi i lidhjes me Sarën? (VIDEO)

By

Gjatë karantinës, Ledri Vula vendosi që ta konfirmojë lidhjen e tij prej kohësh me Sara Hoxhën, nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ai postoi një fotografi pranë saj dhe kjo bëri bujë shumë të madhe.

Muajin e kaluar, Ledri foli për Sarën në emisionin NIN në Klan Kosova, duke treguar se çfarë ka ndryshuar tek ai pas publikimit të lidhjes.

Përveç kësaj, e ka rrëfyer storjen e takimit si dhe tregoi çfarë e ka tërhequr më shumë tek ajo.

Nëse nuk e dini, Ledri dhe Sara janë në pritje për t’u bërë prindër të një vajzë.

Ndiqeni intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm