Grimeri i Kim Kardashian në Mal të Zi

By

Mario Dedivanovic është një ndër makeup artistët më të njohur në shoëbizin ndërkombëtar. Shqiptari ndryshet njihet si grimeri personal i Kim Kardashian.

Ai së fundmi po qëndron në vendet shqiptare. Mario ka publikuar disa fotografi ku ka treguar se është në Mal të Zi.

Po përpos saj ai ka publikuar një fotografi ku shihen flamuri i Kosovës dhe ai i Shqipërisë, të cilën e ka shoqëruar me duar në formë shqiponje.

Kjo nuk është hera e parë që ai tregon për origjinën, pasiqë sa herë i jipet rasti tregon me krenari për origjinën e tij./Prive.al

View this post on Instagram

👐👐👐👐👐👐👐

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

Artikuj të ngjashëm