Enca Haxhia me set të ri fotografik!

By

Këngëtarja Enca Haxhia përpos videoklipeve shumë të klikuara dhe këngëve hite, godet gjithmonë në shenjë edhe me fotosesione.

Nuk kalon asnjë set fotografik pa u komentuar. I fundit projekt i këtij lloji ishin fotografitë ku shfaqej bjonde dhe shumë në formë.

Pas atyre, Enca ka vendosur të jetë sërish senzacion i internetit me fotografi seksi. Mbrëmë ka realizuar disa imazhe të cilat priten të publikohen shumë shpejt.

Artikuj të ngjashëm