Dalin pamjet e para të klipit të Dafinës me Yllin (VIDEO)

By

Bashkëpunimi i parë mes Dafina Zeqirit dhe Yll Limanit, është gati.

Kënga me titull “Mos shko” është punuar në studion e producentit Rzon me tekst nga Elinel.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet e para të klipit të cilat Dafina i ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo nuk ka dhënë ende datë të lansimit për këtë projekt muzikor./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Artikuj të ngjashëm