Sellma sot ka festë!

By

Sellma është një nga emrat më të dëshmuar në industrinë grimit dhe bukurisë.

Ajo përveçse një emër i dëshmuar në industrinë e grimit, përgjatë viteve ka gëzuar sukses të jashtëzakonshëm me lansimin e linjës së brushave dhe produkteve të grimit.

Artistja dhe sipërmarrësja sot ka festë. Ajo po feston ditëlindjen dhe që padyshim me gjithë suksesin që ajo ka gëzuar ndër vite, edhe këtë ditëlindje ajo do ta festojë më e përmbushur se kurrë.

Kujtojmë se ajo para disa muajsh ishte e ftuar edhe në Prive për të na zbuluar shumë nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm