Stresi finalizon në Londër një super bashkëpunim

By

U bë një kohë që Stresi po qëndron në Londër.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

E nëse mendoni që kohën atje po e çon dëm, gaboheni.

Reperi i njohur që është shpallur në kërkim për ngjarjet e Dhjetorit pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodjan Rasha nga një polic, anash nuk ka lënë as muzikën.

Super bashkëpunime (dhe kur themi super e kemi seriozisht) po vijnë nga reperi.

Tashmë ai ka finalizuar në studio duetin me reperin e njohur Cbiz.

View this post on Instagram

A post shared by Cbiz (@cbiz_er)

Kënga mësohet se do të ketë edhe videoklip i cili do të realizohet në çështje javësh. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm