Publikohet bashkëpunimi mes Xhensila Myrtezaj dhe Varrosit

By

Ka disa ditë që është promovuar bashkëpunimi i ri i Xhensila Myrtezajt.

Ajo dhe Varrosi sollën këngën “Pina Pina”.

Kënga e cila është realizuar edhe me videoklip tashmë është në të gjitha platformat dixhitale përfshirë edhe Spotify. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Artikuj të ngjashëm