Dafina Zeqiri zbulon këngën e re dhe këto janë detajet

By

Dafina Zeqiri si duket këtë verë nuk ka të ndalur me projektet e reja muzikore.

Ajo është në përgaditje të bashkëpunimit të saj me Arilena Ara, i cili do të publikohet brenda pak ditësh.

Por Dafina nuk do të ndalet me kaq!

Bashkë me Lumi B janë në punë e sipër për bashkëpunimin e ardhshëm, i cili do të jetë pjesë e albumit “Dafinë Moj”.

“Diqka po zihet,” shkroi artistja në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm