Remzie Osmani u kushton këngë grave që humbën bashkëshortët në luftë

By

Në marsin historik, Remzie Osmani publikoi këngën e saj të re.

Titulli i këngës është “Gruaja e dëshmorit” dhe vjen si dedikim për të gjitha gratë që kanë humbur burrat e tyre gjatë luftës.

Kënga u shoqërua edhe me videoklip të cilin mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm