Nexhat Osmani bëhet sërish baba (FOTO)

By

Në skenën muzikore shqiptare, ai është një ndër emrat më të pëlqyer në llojin e muzikës që bën.

Megjithatë, angazhimi i madh në karrierë nuk ka qenë kurrë pengesë për Nexhat Osmanin që të konsolidoj një familje të shëndoshë.

E kjo familje sot është shtuar me një anëtar të ri. Bashkëshortja, Xhevahirja ka sjellur në jetë vajzën që është vendosur ta ketë emrin Anna.

‘Kush ka vajza botën ka ,miq po ju perzentoj princesën ton Anna,mirë se na erdhe’ – ka shkruar në postimin e tij, Nexhati. Urimet nga fansat, familjarët dhe miqtë kanë qenë të panumërta

Ndryshe, Prive.al kishte raportuar muaj më parë për këtë pritje të ëmbël./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm