Yll Limani bashkon forcat me një reper (VIDEO)

By

Pas shumë baladave me të cilat Yll Limani pati sukses jashtëzakonisht të madh, ai ka vendosur që t’i bashkojë forcat me një reper shumë të njohur shqiptar.

Siç mëson Prive, kënga është shumë e ndjeshme dhe do të publikohet pas verës.

Emrin e reperit dhe disa detaje të tjera, ua zbulon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm