Flaka Krelani bëhet ‘tullace’ (FOTO)

By

Ka flokë të zeza, të gjata e me plot shkëlqim.

Por Flaka Krelani ka bërë se ç’ka bërë, dhe i ka zhdukur ato.

Për një performancë të sajën në spektaklin shqiptar “Your Face Sounds Familiar”, Flaka ka vendosur t’i fshehë flokët duke u shndërruar në një tullace,.

Pas disa performancave të suksesshme ku ajo ka imituar këngëtarë të mëdhenj të skenës vendore e asaj botërore, Flaka do e sjellë në skenën e këtij spektakli këngëtaren Grace Jones.

Meqenëse Grace asnjëherë nuk ishte paraqitur me flokë të gjata, kjo është edhe arsyeja pse Flaka i ka zhdukur të vetat.

Mbetet të shihet të hënën në mbrëmje se si do e sjellë Flaka këtë transformim! /Prive.al

Revolution comes by acting!

A post shared by Ms. Zjam (@flakakrelani) on

Artikuj të ngjashëm