Aurela Gaçe paralajmëron projektin e ri muzikor

By

Aurela Gaçe do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Kënga tashmë është përfunduar, dhe do të lansohet sonte në orën 18:00 në platformën Youtube.

Këtë e bëri të ditur vet artistja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Kënga është pjesë e albumit të ri të këngëtares. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm