DAFINA ‘SHUMË QEF’ NË KRYEQYTET

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas videoklipit të ri “Shumë qef” që po pëlqehet nga adhuruesit e saj, e nga ky sukses këngëtarja ka vendosur edhe ta shpërblej pak veten.
Dafina është nga të paktë artistë që nuk e ka problem të shijoj kafiteritë e kryeqytetit.
Ajo është parë së bashku me një shoqe të saj duke shijuar kohën e mirë.
Moti dhe shoqëria e mirë me siguri që do të ndikojnë që Dafina të ketë një ditë të mbarë sot./Prive.al

dafina123

dafina1234

dafina12345

Artikuj të ngjashëm