Ja sa vjet mbush sot Safete Mustafa

By

Këngëtarja e mirënjohur Safete Mustafa sot feston ditëlindjen.

E madhja e motrave Mustafa, në këtë moment të veçantë të vitit ka marrë shumë urime nga familjarë. miq e fansa përmes rrjeteve sociale që i kanë uruar më të mirën.

Nëse nuk e dini, këngëtarja ndonëse tingëllon se ka shumë vite karrierë në fakt sot mbush 45 vite jetë.

Edhe 100 me familjen dhe gjithë dashamirët për Safeten! /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm