Në shtëpinë e Shyhrete Behlulit: Si e shënoi këngëtarja 8 Marsin?

By

Është një prej personazheve më të dashur e më të komentuar në skenën muzikore shqiptare.

Këngëtarja Shyhrete Behluli krahas muzikës, vëmendje merr edhe me familjen e saj të respektuar.

E pak nga kjo pjesë, Prive solli sonte në një material të Vlorijan Halilit.

Ne shkuam në shtëpinë e këngëtares së njohur për 8 Mars për një intervistë mbi festën por edhe projektet e ardhshme që do të publikohen nga këngëtarja dhe vajza e saj, Engjëllusha.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm