Kënga e re e Mozzikut nuk i kushtohet Loredanës

By

Dje raportuam se Mozzik po sjellë këngë të re.

Këngëtari lajmëroi se projekti do të publikohet më 27 të këtij muaji.

Në lidhje me këngë me titull ‘Pa Pa’ foli edhe e dashura e saj, Loredana e cili zbuloi përmes një postimi se kjo këngë nuk i kushtohet asaj, pasi ‘Madam’ iu dedikua.

Sipas fotografive të publikuara në rrjete sociale, klipi i këtij projekti po realizohet në Ibiza të Spanjës, ndërkaq muzikën e punuan producentët që u morën me ‘Madam’ dhe ‘Sonnenbrile’ të Loredanës./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlYm0AADs65/?taken-by=loredana

Artikuj të ngjashëm