Dafina publikon projektin e ri

By

AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Dafina Zeqiri e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Pas suksesit të duetit me Lumin, Zeqiri e cila po qëndron më gjatë nga c’pritej në Kosovë, sapo ka lansuar këngën ‘Kurgjo nuk kallxojna’.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /prive.al

Artikuj të ngjashëm