Xhesika nis pushimet: Ja me kë! (FOTO)

By

Modelja shqiptare Xhesika Berberi në Amerikë ka qenë së fundmi mjaft e angazhuar me sete fotografike e punë të tjera.

Por me verën e cila ka ardhur dhe temperaturat e larta që po mbretërojnë nuk kishte se si të mos rezervoheshin disa ditë pushime.

Berberi është zhvendosur për në Mesdhe ku po shijon bukuritë e ishujve grek dhe normalisht jo vetëm!

Në këtë pushim, Xhesika po shoqërohet nga dy prindërit e saj duke dhënë një shembull të kohës që kalohet me prindër.

Më poshtë disa prej fotografive të ndara me ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al

 

Family ?

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Artikuj të ngjashëm