Sekretet e bukurisë së yjeve skandinave zbulohen në Prishtinë me 17 e 18 Korrik

By

Të dukurit bukur është një ndër prioritetet e secilit prej nesh.

Në një kohë me përplot mundësi për të arritur perfeksionin, një shansë e artë që vjen në Prishtinë nuk duhet të humbur.

Fjala është për estetisten e yjeve skandinave, Vjollca Gashi e cila për dy ditë, në 17 dhe 18 Korrik do të jetë ekskluzivisht në Klinikën ‘Dita Dent’ për të ndarë përvojën gati dy dekadëshe në këtë fushë me një përvojë të shkëlqyer dhe punë të jashtëzakonshme me një portfolio të gjerë të atyre që i kanë besuar ndër vite.

PRP, profhilo, skinbooster, botox dhe fillers nga restylane do jenë vetëm disa prej shërbimeve që do të ofrohen përgjatë qëndrimit dy ditor të estetistes së njohur në Prishtinë.

Ne ua thamë të parët detajet fillestare për këtë mundësi që s’duhet humbur kurse për informacione më të hollësishme, Instagrami i Rezana Saraqit nga klinika ‘Dita dent’ është adresa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm