Ju kujtohet Jehona Sopi? Më në fund një foto që tregon si duket sot

By

Vite më parë, ajo ishte një prej këngëtareve më të pranishme dhe më aktive në skenën muzikore shqiptare.

Mirëpo, tash e një kohë relativisht të gjatë, Jehona Sopi është distancuar duke mos sjellur projekte muzikore.

Sikur të mos mjaftonte ky fakt, ndryshe prej shumë fytyrave publike që megjithatë i gjen në rrjete sociale, Jehona nuk bën pjesë as në këtë grup.

Për të gjithë ju që mund ta keni harruar, ka qenë mikesha e saj, Vesa Luma ajo që na ka ndarë një foto të Sopit me rastin e ditëlindjes.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë Jehonës jetë të gjatë e pse jo, edhe një rikthim të shpejtë në muzikë! /PRive.al

Artikuj të ngjashëm