Çka ka të re nga shoubizi shqiptar?

By

Si çdo të premte edhe këtë të premte, Prive në rubrikën “E vërtetë e pavërtetë” solli të vërtetat e thashethemeve të javës që lamë pas.

Çka u përfol dhe sa ishin të vërteta thashethemet e javës ua zbulon Prive.

Ndiqni të plotë materialin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm