Luana sapo ngriti temperaturat me imazhin nga Maldive

By

Nga resorti i skijimit në plazhet e virgjëra të Maldives!

Këtë fat e ka vetëm Luana Vjollca e cila ka nisur pushimet në destinacionin luksoz tropikal bashkë me të dashurin e saj, biznesmenin Krenar Çoçaj.

Nga këto pushime, Luana ka postuar edhe një fotografi ku shfaqet në bikini të kuqe.

Me ekspozimin e linjave të përkryera në fokus, prezantuesja dhe këngëtarja vetëm sa ka ngritur temperaturat .

Dikur, në profilin e Luanës ishte e pamundur të gjesh  fotografi në bikini, por duket se edhe kjo pjesë ‘konservatore’ e qëndrimeve të bukuroshes tashmë ‘zyrtarisht’ i përket të kaluarës. /Prive.al

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm