Yllka Kuqi dhe Durim Malaj lansojnë bashkëpunimin muzikor

By

Yllka Kuqi dhe Durim Malaj kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

“Ta ha zemren” solli sërish në bashkëpunim të dy artistët, projekt të cilin e realizuan me videoklip.

Dëgjojeni duke klikuar në linkun e mëposhtëm! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm