Morena mbështetet në besimin e saj në Zot që e vërteta të zbardhet

By

Duket se afera e “veturës Bentley” incizimet e telefonatave që kishte siguruar Sinjali.com (kliko këtu) ku tingëllon mjaft e shqetësuar duke përdorur fjalor banal, presioni ishte rritur mbi Morenën, dhe largimi nga rrjetet sociale duket të ketë qenë një rrugëdalje që të largohej nga ‘vëmendja’.

Reagon i dyshuari që i dha makinën e re Morena Tarakut

Më 25 tetor modelja dhe këngëtarja Morena Taraku vendosi të largohej nga rrjetet sociale dhe këtë e kishte bërë të ditur me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

Sipas këngëtares, kjo shkëputje po vjen pas zhgënjimeve të njëpasnjëshme që ka marrë kohëve të fundit. Morena ka treguar që i nevojitet pak pushim prej Instagramit dhe dëshiron t’i përkushtohet më shumë vetës e familjes.

 

Mirëpo sot, ajo u rikthye me një shkrim të tillë prapë në llogarinë e saj.

“Une di shume gjera, por jo edhe aq sa Zoti, Ai i din te gjitha dhe une besoj ne te..Nuk ma do zemra te lendoj askend, e aq me pak ata qe hongren buk ne te njejten sofer me mua.. edhe pse ata e ben… Une besoj se e verteta flet vet nje dite, pa e njollosur askend nga goja ime.. Dhe prap po e perseris zoti i din te gjitha. MT”, ka shkruar ajo duke mos dhënë detaje për të qartësuar më tej shkrimin e saj.” /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm