Martohet reperi i njohur

By

Reperi i njohur i ka dhënë fund beqarisë…

2 Chainz është martuar me të dashurën e tij Kesha Ëard, transmeton Klan Kosova.

Reperi 40-vjeçar dhe gruaja e tij i thanë ‘PO’ njëri-tjetrit të shtunën në hotelin Villa Casa Casuarina në Miami të Floridas.

Mysafirët në dasmë përfshinin Kim Kardashian dhe Kanye Ëest, Alicia Keys dhe Sëizz Beatz e Gucci Mane.

2 Chainz konfirmoi martesën përmes llogarisë së tij në Instagram duke posuar një fotografi familjare.

Artikuj të ngjashëm