Çka ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Edhe të dielën që kaloi, Prive ju solli informacione për disa nga të famshmit shqiptarë.

Nga Kejsi e Stresit, e deri tek Babastars.

Në videon e mëposhtme keni mundësi të kuptoni se çka po zihet në showbizin shqiptar, dhe çka ka të re tek disa të famshëm.

Artikuj të ngjashëm