Shyhrete Behluli ka një urim të veçantë në ditëlindjen e burrit (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Shyhrete Behlulit.

Bashkëshorti i saj, Luli, feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga këngëtarja për të.

“Urime Luli ditelindjen,uroj te na shkoj jeta si kjo embelsire”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë krah burrit me ëmbëlsira në pjatë.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm