Vedati nervozohet keq me Melisën, çka ndodhi? (VIDEO)

By

Vedati është nervozuar mbrëmë me Melisën.

Kjo pasi këngëtarja ka pirë shampanjë në shtratin e tij dhe e njëjta është derdhur.

Për këtë, humoristi tha se është “nivel zhgl” dhe se një gjë e tillë nuk bëhet as në shtëpi.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm