S4MM flet për armiqtë, bashkëpunimet dhe famën… (VIDEO)

By

Reperi nga Tetova S4MM, i cili u bë i njohur për publikun shqiptar pas këngës ‘Medelina’ foli për shumë gjëra në një intervistë për PRIVE.

Artisti foli për armiqtë por edhe famën.

Çka i ndryshoi fama atij dhe çfarë s’mund të durojë më.

Poashtu, S4MM zbuloi të reja rreth karrierës. Çfarë po sjell ai pas hitit ‘Dashuri’ dhe me kë do bashkëpunojë, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm