Gold AG emocionon me projektin e ri ‘Mirëupafshim oj Medine’

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar, reperi Gold AG ka publikuar sot projektin e tij më të ri.

Kënga është me tematikë fetare, titullohet ‘Mirëupafshim oj Medinë’ dhe vjen në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun.

Ariani e ka tashmë traditë që në muajin e Ramazanit të sjellë projekte me tematikë fetare dhe ‘Mirëupafshim oj Medinë’ sapo i është shtuar listës së gjatë të këngëve me këtë frymë.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm