Çka i thotë prindi për dukjen Yllka Kuqit?! (FOTO)

By

Kohëve të fundit nisi të ekspozohet dukshëm dhe kjo nuk u la pa u komentuar.

Shumëkush u habit kur këngëtarja Yllka Kuqi me veshjet e saj ekstravagante nisi çdo herë e më shumë të vë në pah linjat mahnitëse trupore.

??? @luxorygroup

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Duke mos e çarë kokën mbi komentet, këngëtarja vazhdoi punën e saj normalisht por në secilin detaj, ajo konsultohet edhe me prindin.

Duket se edhe për veshjet, Yllka merr ‘aminin’ nga babai i saj.

Një gjë e tillë ka ndodhur mbrëmë në një prej paraqitjeve televizive në Top Channel, në të cilën, babai e ka konsideruar Yllkën me Jennifer Lopez.

Por a do e thoshte të njejtën në një veshje pak më ndryshe?! Ne themi se po! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm