Këngëtari i njohur ndalon koncertin, skena kaplohet nga flakët

By

Gjithçka po shkonte siç është më së miri…

Buno Mars u detyrua të ndalojë një koncert në Glasgow, pasi skena ku ai po performonte u kaplua nga flakët.

Fituesi i çmimit Grammy kishte kënduar katër këngë nga seti i tij kur mjetet piroteknike ndezën ndriçimin e skenës.

Zjarri u vu nën kontroll brenda tetë minutash, kështu që nuk u paraqit nevoja që të thërriste policinë dhe zjarrfikësit.

Pas kthimit në skenë Mars improvizoi një këngë duke thënë “E kemi kallë skenën e Glasgow”.

Artikuj të ngjashëm