Pas ndarjes aktorja e famshme shfaqet e mërzitur dhe e shkatërruar!

By

Është martesa e dytë në pak vjet së cilës i dha fund. Fillimisht u nda nga Brad Pitt.

Aktorja e famshme amerikane Jennifer Aniston, është përpjekur që të mbajë profil të ulët ditëve të fundit pas ndarjes me aktorin Justin Theroux.

Çifti lajmëruan për ndarjen e tyre përmes një deklarate të përbashkët, ndërsa Aniston është parë duke u larguar nga një teatër në SHBA, ku po shfaqej premiera e filmit të mikut të saj Jason Bateman.

Nuk ka dyshim që Jen nuk donte të tërhiqte vëmendjen dhe ishte veshur me një pallto të zezë, e cila nuk binte në sy megjithatë, fytyra e saj përçonte mërzi. /Prive.al

Low profile: No doubt the 49-year-old star did not want to draw too much attention to herself as she wore all black for the glitzy Hollywood event centered around the film Game Night

 

Artikuj të ngjashëm