Samanta në ngjitje: Konkuron këngët e publikuara javë më parë!

By

Si çdo vit edhe këtë edicion, festivali ‘Kënga Magjike’ ka mbledhur emra të rëndësishëm të muzikës Live.

Tani kur janë prezantuar pothuajse të gjithë pjesëmarrësit, ka filluar ‘lufta’ për dëgjueshmërinë online.

Akoma pa mbushur javën e parë të publikimit, Samanta ka regjistruar shifra të larta të shikueshmërisë në YouTube duke u klasifikuar në Top 5 këngët më të klikuara.

Por, për dallim nga projektet tjera që nga kanë pothuajse një 1 muaj që janë publikuar Karavella me ‘Humbur’ akoma pa mbushur javën është ngjitur shumë lart.

Të shtunën tjetër do të mbahet dhe finalja e madhe dhe Samanta po përmendet si një pretendetet kryesore për çmimin e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm