Cili është tretmani i përditshëm i Vesës per Lianin?!

By

 

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, ka kohë që ka fituar epitetin e të qenurit nënë për herë të parë.

Ajo dhe reperi Big Basta u bekuan me një djalë të cilin zgjodhën ta emërojnë Lian.

E me të ardhur në jetë djali, për Vesën filluan edhe obligimet e shumta të cilat duket se po arrin t’i kryej mjaft mirë.

Një detaj mjaft interesant që tregoi sot përmes Instagramit këngëtarja është se asaj ditë për ditë i duhet që ti përgatisë djalit një tretman të veçantë.

Bëhet fjalë ‘Mollë të pjekur në prush’ të cilën duket se Liani e ka në qejf shumë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm