Edhe Bebe Rexha në paradën e veturave për nder të 28 Nëntorit në New York

By

Shqiptarët anë e mbanë botë festuan Pavarësinë e Shqipërisë, që njëherazi shënon edhe daljen e parë publike të UÇK-së dhe ditëlindjen e heroit kombëtar, Adem Jasharit.

Ndonëse në periudhë pandemie dhe nuk do të festohej si gjithherë, shqiptarët në Amerikë, organizuan një paradë me vetura që do ecnin përgjatë Neë Yorkut, me muzikë shqipe e flamuj kuq e zi.

Kësaj parade iu bashku edhe Bebe Rexha, e cila u pa me babin e saj dhe të vëllain.

Ajo na solli edhe disa video nga atmosfera në New York, dhe njërën nga ato mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm