Dalin pamje të reja nga dasma e Almedës dhe ‘Çënarit’ (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi i dha fund beqarisë së saj duke e kurorëzuar kështu dashurinë e saj me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman me martesë.

Një event përrallor në njërën prej terrasave më të mira në Beverly Hills ishte edhe ura e kalimit në një fazë tjetër tashmë të jetës për dyushen e njohur.

Edhe pse dasma ishte mjaft sekrete duke mos u publikuar kështu edhe shumë detaje fillimisht, diçka e tillë nuk mund të themi se po vazhdon të jetë e njejtë.

Kjo pasi tashmë dyshja kanë filluar të shpalosin edhe detaje tjera të cilat nuk janë parë deri më tani nga ne. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm