Afrona, shfaqet tejet seksi në fotografinë e fundit! (FOTO)

By

Amerika është edhe vendi ku po qëndrojnë tash e disa ditë bloggerja e njohur, Afrona Dika dhe i dashuri i saj këngëtari Blero.

Mes shumë lëvizjeve e angazhimeve nëpër disa shtete atje, Afrona, ka ditur të gjejë kohë për të publikuar edhe disa fotografi mjaft të bukura nga ky udhëtim por asnjëherë duke mos kaluar limitet e saja.

Por një gjë të tillë nuk mund ta themi edhe për fotografinë e fundit e cila e shfaqë atë më seksi e më ndryshe se herave tjera.

Dekolteja e hapur mbetet edhe detaji kryesor i këtij pozimi i cili është një lloj paralajmërimi për setin fotografik që po na pret e i cili do të jetë i realizuar nga fotografi i njohur Fadil Berisha. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm