S4MM nuk pati mbështetje nga artistët shqiptarë – ja çka tha reperi (VIDEO)

By

Reperi nga Tetova S4MM – tregoi shumë gjëra në një intervistë për Prive.

Artisti i cili u bë i njohur me “Medelina”, kohëve të fundit lansoi një nga një këngët e albumit të shoqëruara me videoklip.

Por, ajo çka Prive nuhati ishte mos mbështetja e artistëve shqiptarë pas publikimit të albumit.

Çka tha reperi për këtë pjesë dhe shumë gjëra të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm