Cili është sekreti i “bukurisë” së Lorik Canës?

By

Lorik Cana është njëri ndër futbollistët më famshëm dhe sukseshëm shqiptarë jashtë trevave të Shipërisë. Ai ishte i njohur si kapiteni i skuadrës së kombëtares, por që para pak kohëve mori vendimin të largohej nga ekipi kuq e zi.

Me sa duket kjo gjë e ka bërë atë të ketë më shumë kohë të lirë për t’i kushtuar vetvetës.

Në llogarinë e tij personale në Instagram, ai ka postuar një fotografi ku shihet duke i bërë trajtim me maskë fytyrës në një qendër estetike. Si duket ky është sekreti që e bën ish-kapitenin të duket aq në formë./prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm