Bashkëpunimin e Xhensilës me Varrosin tani mund ta gjeni edhe në Youtube

By

Ka disa ditë që është promovuar bashkëpunimi i ri i Xhensila Myrtezajt.

Ajo dhe Varrosi sollën këngën “Pina Pina”.

Kënga e cila është realizuar edhe me videoklip tashmë është në të gjitha platformat dixhitale përfshirë edhe Spotify.

Gjithashtu, këngën bashkë më videoklip tani mund ta ndiqni edhe në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm