Pse projekti i ri i Capital T do jetë kaq i veçantë?

By

Një projekt i ri vjen nga Capital T këtë të Premte.

Reperi përmes rrjeteve sociale ka zbuluar së kënga e radhës titullohet “Fjalët e nanës” dhe i dedikohet personit më të shtrenjtë, nënës.

“Kët projekt kom me pasë gjithmonë n’zemrën tem. Duani e vlerësoni prindërit se një ditë s’do e keni mundësinë” – shprehet Trimi në postimin e bërë.

Teksa projektet e tilla janë të rralla për reperin, mezi presim të shohim se çka ka përgatitur. /prive.al

Artikuj të ngjashëm