Si po e feston Ylli Limani ditëlindjen?

By

Këngëtari i famshëm për zërin e tij të ëmbël Ylli Limani sot feston ditëlindjen.

Minutat e para të ditëlindjes së tij filluan me surpriza. Ishte këngëtarja Tuna për të cilën  u përfol se ishte në lidhje ajo që e uroi e para krijuesin e hitit “Najher” në orën 00:00. Gjithashtu miqtë e tij i kishin përgatitur një tortë simbolike për t’a uruar atë.

Mirëpo për dallim nga festa e mesnatës, këngëtari ka zgjedhur t’a kalojë diten nën qetësinë dhe bukurinë që ofron ntyra.

Në fotografinë e fundit të postuar nga vetë Ylli në profilin e tij në Instagram ai duket se nuk është duke u kënaqur mjaft për  ditëlindje, madje është shprehur i revoltuar ndaj ditëlindjeve me përshkrimin që i ka vënë fotografisë./prive.al/

ylli

Artikuj të ngjashëm