Eni Koçi kërkon ndihmë nga fansat (FOTO)

By

Këngëtarja Eni Koçi ka kërkuar ndihmë nga fansat e saj përmes rrjetit social Instagram.

Me anë të një posti në instastory, artistja nga Shqipëria kërkoi nga ndjekësit t’i tregojnë nëse kënga e saj e re duhet të jetë bashkëpunim.

Eni ka kohë që po paralajmëron projekte të reja, për të cilat nuk ka folur shumë.

Këngëtarja ka qenë goxha e përkushtuar në punë mujave të fundit duke sjellë këngë të reja, bashkëpunim me Genc Prelvukaj dhe solo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm