Cili është plani i Skerdit pas bashkëpunimit me Butën? (VIDEO)

By

Vetëm një ditë më parë, Skerdi dhe Buta lansuan bashkëpunimin e tyre me titull “Uzi”.

Kënga e cila po pëlqehet nga publiku, erdhi e shoqëruar me një videoklip interesant.

Por, çfarë plane ka Skerdi pas këtij projekti.

Këngëtari nga Shqipëria, gjatë një interviste për Prive, bëri me dije se do të jetë edhe një bashkëpunim këtë verë, veçse me një femër.

Se çka tha ai më tej e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm