E dëgjuat këngën e re të Genës? (VIDEO)

By

Gena ka publikuar mbrëmë këngën e tij të re.

Projekti me titull “Më fal” i shoqëruar me videoklip, është punuar nga Arsen P me tekst të Endrit Mumajesit.

Videoklipin e ka realizuar produksioni Max nga Shqipëria.

Dëgjojeni dhe na thoni si ju duk./Prive.al

Artikuj të ngjashëm