Edoni gjen ngushëllim tek Juliana

By

Edoni mbrëmë është nominuar mbrëmë dhe sot gjatë ditës ai po e përjetonte rëndë këtë fakt.

Juliana duke parë gjendjen e tij emocionale të rënduar u afrua për t’i dhënë disa këshilla.

Shihni më poshtë videon. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm