Me kë e ka konkurrencën më të madhe Don Phenom? (VIDEO)

By

Para pak javësh, Don Phenom solli dy projekte me Ronela Hajatin.

Dy bashkëpunimet e tyre të para u pëlqyen nga publiku dhe arritën sukses.

Reperi i pëlqyer nga publiku shqiptar, së fundmi tregoi më kë e ka konkurrencën më të madhe si, çka cilëson si pasaportë artistike dhe kujt e ka të vështirë t’i thotë lamtumirë.

Këto dhe jo vetëm i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm